Sváteční cyklokrosová štace

4. 1. 2019

První zastávkou našeho týmu byl Světový pohár v Namuru. Zde byl jediným reprezentantem zavodník kategorie do 23 let Matěj Ulík. Na namrzlé trati se potýkal s několika defekty, ale i tak obsadil slušné 26.místo.

Druhou zastávkou byla opět Belgie, tentokrát však Světový pohár v Zolderu, kde tentokrát Matěje doplnil ještě závodník kategorie elite Tomáš Paprstka. Tomáš ve velice těžkém závodě obsadil 50. místo. Mladší Matěj pak dojel na slušném 19. místě.

Mladší závodníci, především pak junior Jakub Kučera a třiadvacítkář Josef Kunášek se mezisvátky pečlivě přiravovali na nadcházející MČR v cyklokrosu.

A jak jinak lépe ukončit kalendářní rok, než cyklistickým závodem? Pro tuto příležitost tu byl, je a bude Silvestrovský cyklokros v Terezíně. Z plného tréninku se jej zúčastnili hned 3 naši závodníci. V juniorské kategorii si pro 2.místo dojel Jakub Kučera. V kategorii mužů byl 6. Josef Kunášek a 7. Filip Pospíšil.