FOTOGALERIE - TTC Slaný

11. 10. 2021

Druhý říjnový víkend letošního roku patřil v pořadí již třetímu závodu TOI TOI CUPU 2021. Cyklokrosová karavana se tentokrát usadila ve Slaném. Závod byl zařazen do seriálu evropského cyklokrosového poháru a tak byl jeho program netradičně dvoudenní. V sobotu závodily kategorie kadetů, juniorů a elity a v neděli pak žáci a masters.

Našim závodníkům se vyvedla především sobota, kdy zabodovali zejména elitní muži. Ti se do první desítky, resp. šestky, vešli hned tři! Vedle bronzového Tomáše Paprstky zaznamenal svůj zatím nejlepší výsledek mezi muži Rober Hula, který obsadil čtvrté místo a jako šestý projel cílem Matej Ulík. V dalších kategoriích se do top ten prosadila ještě Kája Bedrníková pátým místem mezi elitními ženami, v kadetkách osmá Hana Jurová a osmý a devátý junior Patrik Černý a Daniel Rubeš. V neděli pak další top ten umístění přidala nová týmová posila, starší žákyně Eva Drhová, která obsadila sedmé místo.

V celkovém pořadí po třech závodech si nejlépe vedou naši elitní závodníci. V mužích druhý Tomáš Parpstka a v ženách třetí Karolína Bedrníková.

Příští víkend jsou na progaramu TOI TOI CUPU 2021 hned dva závody. V sobotu závod C2 v Rýmařově a v neděli pak "malý" pohár (pouze pro mládežnické kategorie) v Jeseníku.

Fotogalerie: Martin Korhel