Cyklokrosový etapák na Slovensku

5. 10. 2018

Mezinárodními záovdy C1 a zároveň prvním letošním ToiToi Cupem v Uničově zahájili naši závodníci cyklokrosovou sezónu v plné sestavě. Jak již bylo psáno, mladší skupina pokračoval dále na tuzemské akci. Starší odnož týmu však vyrazila poprvé za hranice. Cílem byl Slovenský pohár. A to v sobotu v Popradu a v neděli v Levoče. Ano, čtete správně. Jde tak trochu o cyklokrosový etapák, protože kolíňáci za sebou tímto měli tři závody za tři dny.

Popradu si nejlépe vedli naši nejzkušenější. Pro 14. místo si dojel Tomáš Parstka, pronásledovaný 15. Matějem Ulíkem. Následně jako 27. dokončil Josef Kunášek. O dvě příčky hůře na 29. míéstě poté dorazil do cíle Alvin Tomášek.

Další den v Levoči už to pro naše barvy i zacinkalo. Tentokrát si to dva nejlepší z předchozího dne prohodili a pro 2.místo si dojel Matěj Ulík, pronásledovaný 3. Tomášem Paprstkou. Nejlepším z nováčků v seniorské kategorii byl opět 7. Josef Kunášek. Alvin Tomášek dokončil jako 11.